Trainingstijden zomer 2019 met ingang vanaf 1 maart.  

Tijd

Trainingsgroep

Locatie

Trainers

 Maandag

13.30 - 15.00 uur

Wandelgroep

Weg

Anneke van Dijk en Doro Hup

18.30 - 20.00 uur

Selectie technische training

Baan

Jeroen van Veen en Alwin Papegaaij

18.00 - 19.00 uur

Loopgroep pupillen

Baan

Jacqueline Rustidge, Karsten van Ommen

19.00 - 20.00 uur Loopgroep junioren Baan Jacqueline Rustidge, Karsten van Ommen

19.00 - 20.30 uur

Loopgroep Robert

Baan

Robert van der Meulen en Leonie Eenkhoorn

Dinsdag

17.00 - 18.00 uur

Mini/C-pupillen    

Baan

Mariska Meuleman, Olaf Langeslag en Julian ten Hove.

18.00 - 19.00 uur

B -pupillen (combi met A)

Baan

Richard Kroon, Julian ten Hove, Dennis Endeman, Mila Koster, Manon Los, Martijn Beks en Nathalja Duivenman

18.00 - 19.00 uur

A- pupillen (combi met B)

Baan

Richard Kroon, Julian ten Hove, Dennis Endeman, Mila Koster, Manon Los, Martijn Beks en Nathalja Duivenman

18.00 - 19.15 uur

D/C-Junioren

Baan

Erjan Palland, Gejanne Lussenburg, Alwin Papegaaij, Daniel Gouw en Jan ten Hove

19.00 - 20.15 uur

A/B-junioren en senioren

Baan

Daniel van der Gouw

19.00 - 20.15 uur

Selectie technische training

Baan

Jeroen van Veen

19.00 - 20.00 uur

Loopgroep Rudy

Baan

Rudy Schilder

19.00 - 20.30 uur

Loopgroep Frans

Weg

Frans Bennink

Woensdag

19.00 - 20.00 uur

VB-atletiek Technisch

Baan

Henk-Jan Dorgelo

19.00 - 20.00 uur VB atletiek Loopgroep Baan Greet Vrijbloed

19.30 - 20.30 uur

Beginnersgroep lopen

Baan

Gerda Schilder

Donderdag

17.00 - 18.00 uur

Mini/C-pupillen    

Baan

Mariska Meuleman en Olaf

18.00 - 19.00 uur

B -pupillen (combi met A)

Baan

Richard Kroon, Julian ten Hove, Dennis Endeman, Mila Koster, Manon Los, Martijn Beks en Nathalja Duivenman

18.00 - 19.00 uur

A- pupillen (combi met B)

Baan

Richard Kroon, Julian ten Hove, Dennis Endeman, Mila Koster, Manon Los, Martijn Beks en Nathalja Duivenman

18.00 - 19.15 uur

D/C-Junioren

Baan

Erjan Palland, Gejanne Lussenburg, Jonne Siebrand, Alwin Papegaaij en Jan ten Hove

19.00 - 20.15 uur

A/B-junioren en senioren

Baan

Daniel van der Gouw

19.00 - 20.15 uur

Selectie technische training

Baan

Jeroen van Veen

19.00 - 20.15 uur MILA Groep Baan Jacqueline Rustidge

19.00 - 20.00 uur

Loopgroep Rudy

Weg

Rudy Schilder

19.00 - 20.30 uur

Loopgroep Frans

Baan

Frans Bennink

1900 - 20.00 uur

Loop en blessure groep Reinier

Baan

Reinier Krediet

19.00 - 20.00 uur

Loopgroep Robert

Weg

Robert van der Meulen en Leonie Eenkhoorn

19.00 - 20.15 uur

Wandelgroep

Weg

Anneke van Dijk en Doro Hup

Zaterdag

11.00 - 12.00 uur

VB-atletiek Technisch

Baan

Henk-Jan Dorgelo

11.00 - 12.00 uur VB-atletiek Loopgroep Baan Greet Vrijbloed
wartsila lang
ned air
papegaaij en tegelaar logo
aweka logo
sportinn logo