Trainingstijden winter 2017-2018 met ingang vanaf maandag 30 oktober.  

Eventuele trainerswissel gaat in vanaf maandag 5 september. 


Maandag
                                                                                                                                      

13.30 - 15.00 uur

Wandelgroep

Weg

Anneke van Dijk

18.30 - 20.00 uur

Selectie technische training

Baan

Jeroen van Veen

18.30 - 20.00 uur

Selectie technische training jeugd

Baan

Alwin Papegaaij

19.00 - 20.30 uur

Loopgroep Robert

Baan

Robert vd Meulen en Richard Kroon

18.30 - 19.30 uur       

Loopgroep Jeugd

Baan

Willem Albers, Jacqueline Rustigde en Karsten van Ommen

Dinsdag

18.00 - 19.00 uur

Mini +  C-pupillen  

Zaal    VIA

Mariska en Richard Meuleman  

18.00 - 19.00 uur

B -pupillen

Zaal    VIA

Inge Bollebakker en Julian ten Hove

18.00 - 19.00 uur

A- pupillen

Zaal    VIA

Richard Kroon, Pieter van Wissen, Dennis Endeman en Mila Koster

18.00 - 19.15 uur

D- Junioren en C -Junioren

Baan

Alwin Papegaaij, Erjan Palland, Job van Dijk, Jan ten Hove en Gejanne Lussenburg

19.00 - 20.15 uur

A/B - Junioren + Senioren

Baan

Daniel Gouw

19.00 – 20.15 uur

Selectie technische training

Baan

Jeroen van Veen

19.00 - 20.00 uur

Loopgroep Rudy

Baan/Weg

Rudy Schilder

19.00 - 20.00 uur

Loopgroep Jan

Baan/Weg

Jan vd Berg

Woensdag

18.30 - 19.30 uur

VB-atletiek

Baan

Greet Vrijbloed en Henk-Jan Dorgelo

18.30 - 20.00 uur

Selectie technische training

Baan

Jeroen van Veen

19.30 - 20.30 uur

Loopgroep Gerda

Baan

Gerda Schilder

Donderdag

17.00 - 18.00 uur

Mini + C  Pupillen

Baan

Mariska en Richard Meuleman 

18.00 - 19.00 uur

B - Pupillen

Baan             

Inge Bollebakker en Julian ten Hove

18.00 - 19.00 uur

A - Pupillen

Baan

Richard Kroon, Pieter van Wissen, Dennis Endeman en Mila Koster

18.00 - 19.00 uur

D –Junioren en C- Junioren

Baan

Erjan Palland, Daniel Gouw, Job van Dijk en Gejanne Lussenburg

18.30 - 19.30 uur

Selectie loopgroep

Baan / Weg

Willem Albers, Jacqueline Rustigde en Karsten van Ommen

19.00 - 20.15 uur

A/B - Junioren + Senioren

Baan

Daniel Gouw

19.00 - 20.15 uur

Selectie technische training

Baan

Jeroen van Veen

19.00 - 20.00 uur

Loopgroep Rudy

           laan

Weg  

Rudy Schilder

19.00 - 20.00 uur

Loopgroep Jan

Baan

Jan vd Berg

19.00 - 20.00 uur

Loopgroep Robert

Weg

Robert vd Meulen / Richard Kroon

19.00 - 20.00 uur

Loopgroep Reinier

Baan

Reinier Krediet

19.00 - 20.15 uur

Wandelgroep

Weg

Anneke van Dijk

Vrijdag

16.30 -17.30 uur

VB-atletiek

Zaal    VIA

Greet Vrijbloed en Henk Jan Dorgelo

18.30 -20.00 uur

Selectie technische training

Baan

Jeroen van veen

wartsila lang 
rabobank ijsseldelta logo
BJG groep logo
papegaaij en tegelaar logo
HR logo
aweka logo
sportinn logo
dekatel logo