Trainingstijden zomer 2018 met ingang vanaf maandag 5 maart.  

Maandag

Tijd

Trainingsgroep

Locatie

Trainers

13.30 - 15.00 uur

Wandelgroep

Weg

Anneke van Dijk en Doro Hup

18.30 - 20.00 uur

Selectie technische training

Baan

Jeroen van Veen en Alwin Papegaaij

18.00 - 19.00 uur

Loopgroep pupillen

Baan

Jacqueline Rustidge, Karsten van Ommen

19.00 - 20.00 uur Loopgroep junioren Baan Jacqueline Rustidge, Karsten van Ommen

19.00 - 20.30 uur

Loopgroep Robert

Baan

Robert van der Meulen

Dinsdag

17.00 - 18.00 uur

Mini/C-pupillen    

Baan

Mariska Meuleman en Olaf

18.00 - 19.00 uur

B -pupillen

Baan

Inge bollebakker en Julian ten Hoven

18.00 - 19.00 uur

A- pupillen

Baan

Richard Kroon, Dennis Endeman, Pieter van Wissen en Mila Koster

18.00 - 19.15 uur

D/C-Junioren

Baan

Erjan Palland, Gejanne Lussenburg, Alwin Papegaaij, Daniel Gouw en Jan ten Hove

19.00 - 20.15 uur

A/B-junioren en senioren

Baan

Daniel van der Gouw

19.00 - 20.15 uur

Selectie technische training

Baan

Jeroen van Veen

19.00 - 20.00 uur

Loopgroep Rudy

Baan

Rudy Schilder

19.00 - 20.30 uur

Loopgroep Jan

Weg

Woensdag

19.00 - 20.00 uur

VB-atletiek

Baan

Greet Vrijbloed en Henk-Jan Dorgelo

19.30 - 20.30 uur

Beginnersgroep lopen

Baan

Gerda Schilder

Donderdag

17.00 - 18.00 uur

Mini/C-pupillen    

Baan

Mariska Meuleman en Olaf

18.00 - 19.00 uur

B -pupillen

Baan

Inge bollebakker en Julian ten Hoven

18.00 - 19.00 uur

A- pupillen

Baan

Richard Kroon, Dennis Endeman, Pieter van Wissen en Mila Koster

18.00 - 19.15 uur

D/C-Junioren

Baan

Erjan Palland, Gejanne Lussenburg, Alwin Papegaaij, Daniel Gouw en Jan ten Hove

19.00 - 20.15 uur

A/B-junioren en senioren

Baan

Daniel van der Gouw

19.00 - 20.15 uur

Selectie technische training

Baan

Jeroen van Veen

19.00 - 20.00 uur

Loopgroep Rudy

Baan

Rudy Schilder

19.00 - 20.30 uur

Loopgroep Jan

Weg

1900 - 20.00 uur

Loop en blessure groep Reinier

Baan

Reinier Krediet

19.00 - 20.00 uur

Loopgroep Robert

Weg

Robert van der Meulen

19.00 - 20.15 uur

Wandelgroep

Weg

Anneke van Dijk en Doro Hup

Vrijdag

16.30 - 17.30 uur

VB-atletiek

Baan

Greet Vrijbloed en Henk Jan Dorgelo

wartsila lang
sponsor BJG
papegaaij en tegelaar logo
aweka logo
sportinn logo