Hieronder staat de kalender voor het zomerseizoen 2017. De meeste wedstrijden en evenementen uit de regio IJsseldelta zullen op deze kalender staan. Het kan echter voorkomen dat er wedstrijden ontbreken. De oranje gemarkeerde evenementen worden door AV Isala'96 zelf georganiseerd. Klik hier voor een overzicht van alle atletiekwedstrijden in heel nederland.

Vragen, opmerkingen en aanvullingen kunnen gestuurd worden naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Datum Wedstrijd Atleten Organisatie

 

April

za 8 april

1e  Pupillen medaillewedstrijd

Mini/ABC pupillen

AV Isala’96

za 8 april

1e  DSM Baancircuit

AB junioren, senioren, masters

Gemzen, Heerde

za 15 april

Crossfit Games

Open wedstrijd

AV Isala’96 / Crossfit

di 18 april

Bevrijdingsloop & Kamper Mijl

Scholieren e.a.

AV Isala’96

wo 19 april

2e  DSM Baancircuit

AB junioren, senioren, masters

AV PEC 1910, Zwolle

za 22 april

1e Athletics Champs

Mini/ABC pupillen

Flevo Delta, Dronten

za 22 april

1e Junioren medaillewedstrijd

BCD junioren

AV NOP, Emmeloord

zo 30 april

1e Seniorencompetitie 2e divisie

Senioren mannen AV Isala’96

zo 30 april

1e Seniorencompetitie 1e divisie

Senioren vrouwen AV Isala’96

Leiden

Mei

za 06 mei

1e CD competitiewedstrijd

CD junioren

Gemzen, Heerde

za 13 mei

Ter Specke Bokaal (Lotto Baancircuit)

Senioren

AV de Spartaan, Lisse

za 13 mei

Regionaal A pupillen meerkamp

A pupillen

AV Flevo Delta

za 13 mei

NK Meerkamp junioren (dag 1)

AB junioren

AV NOP Emmeloord

Za 13 mei

GOK Meerkamp CD junioren

CD junioren

AV NOP Emmeloord

zo 14 mei

NK Meerkamp junioren (dag 2)

AB junioren

AV NOP Emmeloord

wo 17 mei

3e DSM baancircuit

AB junioren, senioren, masters

AV Isala’96

za 20 mei

2e pupillen medaillewedstrijd

Mini, ABC Pupillen

AV Sprinter / Athlos

za 27 mei

2e CD competitiewedstrijd

CD junioren

AV Isala’96

zo 28 mei

2e Seniorencompetitie 2e divisie

Senioren mannen AV Isala’96

AV Impala, Drachten

zo 28 mei

2e Senioren competitie 1e divisie

Senioren vrouwen AV Isala’96

Alphen aan de Rijn

Juni

do 01 juni

Wärtsilä Power Run

Recreanten

AV Isala’96

za 03 juni

GOK Individeel CD junioren

CD junioren

Gemzen, Heerde

za 04 juni

Pinkstermeerkamp

Junioren, senioren

Startbaan, Amstelveen

zo 05 juni

Pinkstermeerkamp

Junioren, senioren

Startbaan, Amstelveen

za 10 juni

2e Athletics Champs

Mini/ABC pupillen

AV Athlos, Harderwijk

za 10 juni

3e CD competitiewedstrijd

CD junioren

Flevo Delta, Dronten

za 10 juni

NK Masters (dag 1)

Masters

AV Gouda

zo 11 juni

NK Masters (dag 2)

Masters

AV Gouda

za  10 juni

NSK Baan

Studenten

Enschede

do 15 juni

Run Bike Run

Loopgroepen

AV Isala’96

za 17 juni

Special Olympics

VB-atletiek

Groningen Atletiek

za 17 juni

4e DSM baancircuit

AB junioren, senioren, masters

AV NOP, Emmeloord

za 17 juni

3e Pupillen medaillewedstrijd

Mini, ABC Pupillen

Sprinter / PEC 1910

zo 18 juni

3e Seniorencompetitie 2e divisie

Senioren mannen AV Isala’96

AV Athlos, Harderwijk

zo 18 juni

3e Senioren competitie 1e divisie

Senioren vrouwen AV Isala’96

Veenendaal

za 24 juni

2e Junioren medaillewedstrijd

BCD junioren

AV Isala’96

wo 28 juni

4e DSM Baancircuit IJsseldelta

AB junioren, senioren, masters

AV NOP, Emmeloord

vr 30 juli

NK Junioren (dag 1)

AB junioren

Vught

Juli

za 01 juli

NK Junioren (dag 2)

AB junioren

Vught

zo 02 juli

NK Junioren (dag 3)

AB junioren

Vught

za 01 juli

3e Athletic Champs

Mini/ABC pupillen

Cialfo, Epe

vr 07 juli AV Isala'96 Kampnacht Pupillen en junioren AV Isala'96

do 13 juli

Isalavond (familie avond)

Iedereen + familie/vrienden

AV Isala’96

vr 14 juli

NK Atletiek (dag 1)

Senioren (Topatletiek)

Utrecht

za 15 juli

NK Atletiek (dag 2)

Senioren (Topatletiek)

Utrecht

zo 16 juli

NK Atletiek (dag 3)

Senioren (Topatletiek)

Utrecht

Augustus

do 31 aug

Prutloop AV Isala’96

Recreatie

AV Isala’96

za 26 aug

50e Nationale C-spelen

C junioren

AAC Amsterdam

zo 27 aug

50e Nationale C-spelen

C junioren

AAC Amsterdam

September

zo 03 sept

Nationale D-spelen

D junioren

Olympisch stadion

za 09 sept

Athletics Champs Finale

Mini/ABC pupillen

Gemzen, Heerde

za 09 sept

3e Medaillewedstrijd junioren

BCD Junioren

AV Cialfo, Epe

za 16 sept

4e Medaillewedstrijd pupillen

Mini/ABC Pupillen

AV Isala’96

za 16 sept

Landelijke finale CD junioren

CD Junioren

za 23 sept

3e Medaillewedstrijd junioren

BCD Junioren

AV PEC 1910, Zwolle

vr 22 sept

Samenloop voor hoop

Iedereen

AV Isala’96

za 23 sept

Samenloop voor hoop

Iedereen

AV Isala’96

za 30 sept

Clubkampioenschappen

Leden AV Isala’96

AV Isala’96

za 30 sept

Leden BBQ (Feest)

Leden AV Isala’96 + aanhang

AV Isala’96

Oktober

za 14 okt

BJG Obstacle Run Kampen

Recreatie

AV Isala’96

 

Wedstrijden / evenementen georganiseerd door AV Isala 96

Nederlands kampioenschappen georganiseerd door de atletiekunie

 

wartsila lang 
rabobank ijsseldelta logo
BJG groep logo
papegaaij en tegelaar logo
HR logo
aweka logo
sportinn logo
dekatel logo