Hierbij de kalender voor het zomerseizoen 2018. Naast onze eigen wedstrijden zijn ook enkele wedstrijden waar vaak atleten van AV Isala'96 aan meedoen opgenomen in de kalender. Echter zijn er natuurlijk nog heel veel meer wedstrijden waaraan je kunt meedoen! Alle wedstrijden in de Nederlandse atletiek zijn te vinden op www.atletiek.nu (mits ze hier geregistreerd staan). Voor alle hardloopevenementen moet je kijken op: www.inschrijven.nl.

Vragen en/of opmerkingen kunnen gestuurd worden naar:
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

datumwedstrijdatletenorganisatie
za 07-04-2018 1e Pupillen Medaillewedstrijd Regio IJsseldelta Pupillen C/B/A AV NOP
za 07-04-2018 1e Junioren Medaillewedstrijd Junioren C/D Athlos
do 12-04-2018 Coopertest, 5.000m en 10.000m   Athlos
do 13-04-2018 Kogelslingerwedstrijd   AV PEC 1910
za 14-04-2018 Competitie Junioren CD Ronde 1 Poule 67 Junioren C/D AV Flevo Delta
di 17-04-2018 Bevrijdingsloop & Kamper Mijl Scholieren e.a. AV Isala '96
za 21-04-2018 1e Athletics Champs Regio 21 Pupillen C/B/A AV Isala '96
zo 22-04-2018 Competitie Senioren 2e/3e divisie Ronde 1 Senioren AAC '61/Jahn II
wo 02-05-2018 Avondwedstrijd 1 werp-2-kamp & 800m & psh   AV Flevo Delta
za 05-05-2018 2e Pupillen Medaillewedstrijd Regio IJsseldelta Pupillen C/B/A AV De Sprinter
12/13-05-2018 GOK C/D junioren Meerkamp Junioren C/D MPM Hengelo
za 12-05-2018 NK Teams Senioren Senioren Phanos
wo 16-05-2018 Sprintavond Pup/Jun/Sen/Mas AV Isala '96
do 17-05-2018 Coopertest Loopgroepen AV Isala'96
za 19-05-2018 Competitie Junioren C/D Ronde 2 Junioren C/D AV De Gemzen
do 24-05-2018 Werpavond Slingeren en speer   AV PEC 1910
za 26-05-2018 2e Junioren Medaillewedstrijd Junioren C/D AV Isala '96
zo 27-05-2018 Competitie Senioren 2e/3e divisie Ronde 2 Senioren AV Impala/AAV SISU
do 31-05-2018 Wärtsilä Power Run Pup/Jun/Sen/Mas AV Isala '96
01/03-06-2018 NK Atletiek Masters   Gouda
02/03-06-2018 NK Meerkamp Junioren A/B   Den Haag
za 02-06-2018 2e Athletics Champs Regio 21 Pupillen C/B/A AV De Sprinter
wo 06-06-2018 Avondwedstrijd 2 werp-2-kamp & 1000m & psh   AV Flevo Delta
do 07-06-2018 Werpavond Slingeren en Discuswerpen   AV PEC 1910
za 09-06-2018 GOK C/D junioren individueel Junioren C/D AV Climax
do 14-06-2018 Run Bike Run Loopgroepen AV Isala '96
15/17-06-2018 ASICS NK Atletiek Junioren   AV NOP
za 16-06-2018 3e Pupillen Medaillewedstrijd Regio IJsseldelta Pupillen C/B/A AV Isala '96
di 19-06-2018 Coopertest, 1000m, 2000m en 5000m en Uurloop   Cialfo
22/24-06-2018 ASICS NK Atletiek Senioren   AV NOP
za 23-06-2018 3e Junioren Medaillewedstrijd Junioren C/D AV De Gemzen
za 30-06-2018 Competitie Junioren CD Ronde 3 Junioren C/D AV PEC 1910
za 30-06-2018 3e Athletics Champs Regio 21 Pupillen C/B/A Cialfo
zo 01-07-2018 Competitie Senioren 2e/3e divisie Ronde 3 Senioren Athlos/AV '34
wo 04-07-2018 Avondwedstrijd 3 werp-2-kamp & 1500m & psh   AV Flevo Delta
do 05-07-2018 Werpavond Kogelslingeren en Speerwerpen   AV PEC 1910
za 07-07-2018 Regionale A pupillen Kampioenschap A pupillen AV Flevo Delta
do 12-07-2018 Isalavond Pup/Jun/Sen/Mas AV Isala '96
do 30-08-2018 Prutloop vanaf 12 jr. AV Isala '96
za 08-09-2018 Finale Athletic Champs Pupillen C/B/A Athlos
za 08-09-2018 Landelijke Finale Competitie Junioren C/D Junioren C/D  
za 08-09-2018 VB wedstrijd VB Atleten AV Isala '96
wo 12-09-2018 Sprintavond Pup/Jun/Sen/Mas AV Isala '96
za 15-09-2018 4e Pupillen Medaillewedstrijd Regio IJsseldelta Pupillen C/B/A AV Flevo Delta
di 18-09-2018 Coopertest, 1000m, 1 Engelse Mijl en 5000m   Cialfo
wo 19-09-2018 Avondwedstrijd 4 werp-2-kamp & Eng.mijl & psh   AV Flevo Delta
do 20-09-2018 Coopertest Loopgroepen AV Isala '96
do 20-09-2018 Werpavond Kogelslingeren   AV PEC 1910
za 22-09-2018 4e Junioren Medaillewedstrijd Junioren C/D AV NOP
za 29-09-2018 Clubkampioenschappen Pup/Jun/Sen/Mas AV Isala '96
wartsila lang
sponsor BJG
papegaaij en tegelaar logo
aweka logo
sportinn logo