Trainingstijden zomerseizoen 2022

Trainingstijden met ingang van maandag 1 april 2022

Klik hier voor het overzicht van trainingstijden inclusief trainers in PDF.

Maandag

13:30 - 15:00 Wandelgroep weg Anneke van Dijk
18:15 - 20:30 Selectie technische training
(junioren en senioren)
baan Jeroen van Veen
Gejanne Lussenburg
18:30 - 20:00 Team SpeerIt Kampen baan Mark Jonker
19:00 - 20:30 Loopgroep Robert / Leonie baan Leonie Eenkhoorn
18:00 - 19:00 Loopgroep pupillen baan Cindy Hoekman
19:00 - 20:00 Loopgroep junioren baan Jacqueline Rustidge

Dinsdag

17:00 - 18:00 Mini en C pupillen baan Cindy Hoekman
Julian ten Hove
18:00 - 19:00 A en B pupillen baan Henry Penninkhof
Natalja Duiveman
Julian ten Hove
Olaf Langeslag
Remco
18:45 - 20:00 C en D junioren baan Erjan Palland
Dennis Endeman
Jonne Siebrand
Robert Teune
18:45 - 20:00 A en B junioren / senioren baan Alwin Papegaaij
20:00 - 21:30 Selectie technische training baan Jeroen van Veen
20:00 - 21:30 Loopgroep specifiek baan Daniël Gouw
19:00 - 20:00 Loopgroep Frans
Loopgroep Pieter
weg
weg
Frans Bennink
Pieter Meijberg

Woensdag

19:00 - 20:00 VB Atletiek (lopen & techniek) baan Greet Vrijbloed
Henk Jan Dorgelo
Marije Salverda
19:15 - 20:30 Loopgroep Rudy / Gerda baan Gerda Schilder
Rudy Schilder

Donderdag

17:00 - 18:00 Mini en C pupillen baan Cindy Hoekman
Julian ten Hove
18:00 - 19:00 A en B pupillen baan Henry Penninkhof
Natalja Duiveman
Julian ten Hove
Olaf Langeslag
Remco
18:45 - 20:00 C en D junioren baan Erjan Palland
Dennis Endeman
Jonne Siebrand
Robert Teune
19:00 - 20.15 MiLa Loopgroep baan Jacqueline Rustidge
18:45 - 20:00 A en B junioren / senioren baan Alwin Papegaaij
20:00 - 21:30 Selectie technische training baan Jeroen van Veen
20:00 - 21:30 Loopgroep specifiek baan Daniël Gouw
19:00 - 20:00 Loopgroep Robert / Leonie weg Leonie Eenkhoorn
19:00 - 20:00 Loopgroep Frans
Loopgroep Pieter
baan
baan
Frans Bennink
Pieter Meijberg
19:00 - 20:00 Loopgroep Reinier baan Reinier Krediet
19:00 - 20:15 Wandelgroep weg Anneke van Dijk

Vrijdag

19:00 - 20:00 VB Atletiek (lopen)
baan Greet Vrijbloed
Henk Jan Dorgelo

Zaterdag

10:00 - 11:30 Team SpeerIt baan Mark Jonker
10:00 - 11:30 Para team Isala baan Daniël Gouw
11:00 - 12:00 VB Atletiek (techniek) baan Greet Vrijbloed
Henk Jan Dorgelo
Powered by FOYS